Pano Sogutucu Chiller Servisi

Ayt-Teknik-Soğutma

Müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda Chiller Soğutma servisi hizmet lerimizi; periyodik bakım hizmetleri ve arıza talepleri olarak iki gruba ayırabiliriz .Periyodik bakım hizmetleri cihazlarda muhtemel meydana gelebilecek arızaların önceden tespit edilmesi, hiç beklenmedik zamanlarda oluşabilecek arıza ve hasarların önüne geçilerek doğabilecek masrafların minimuma indirilmesi amaçlanmaktadır. En uygun fiyat politikası anlayışı ile hizmet veren Ayt Chiller servis ekibimiz tüm tecrübesi ve dinamizmi ile hizmetlerini ve müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için çalışmaktadır. Pano Soğutucu Chiller-Klima Servisi

    

Chiller Nedir?

    

Genellikle ingilizce karşılığı olan Chiller olarak adlandırılan soğutma cihazıdır. Kelime anlamı olarak Chiller su soğutucu demektir. Temel olarak kompresör, evaporatör, genleşme valfi ve kondanserden oluşur. Termodinamiksel çalışma prensibi olarak ters rankine çevriminden faydalanır.

    

Pano Klima SİSTEMLERİ

    

Yaz mevsimlerinde 45 – 60°C bulan elektrik Pano Klima sistemlerinde ekonomik ve pratik çözümler sunmaktayız. İşletmenin üretiminde aksaklık meydana gelmemesi yaz, kış her şart’ta ve koşulda kullanılması gereken Pano Klima farklı kapasite seçenekleri, üretim alanının sıcaklık şartlarına göre belirlenen soğutma kapasiteleri ve özelliklerde ürünler Sunulmaktadır.

    

NEDEN Pano Klima ?

    

Panoların içerisinde çalışan elektrik enstrümanlarının yaydığı sıcaklık ile ortam sıcaklığının birleşmesiyle artış gösteren mahal, Çalışma koşullarını zora sokmaktadır. Kaçınılmaz sonuçlar oluşmaması için sizlerin imdadına ‘Pano Klima’ çare bulmaktadır. Telafisi olmayan sonuçlara maruz kalmak istemiyorsanız . Pano Klima ve iklimlendirme ( soğutma ) sistemlerini uygulamakta geç kalmayın. Pano Klima işletme maliyeti, Servis maliyeti ve üretim kayıplarınızı ortadan kaldırın !!!