Dört Borulu Chiller Servisi

Ayt-Teknik-Soğutma

Müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda Chiller Soğutma servisi hizmet lerimizi; periyodik bakım hizmetleri ve arıza talepleri olarak iki gruba ayırabiliriz .Periyodik bakım hizmetleri cihazlarda muhtemel meydana gelebilecek arızaların önceden tespit edilmesi, hiç beklenmedik zamanlarda oluşabilecek arıza ve hasarların önüne geçilerek doğabilecek masrafların minimuma indirilmesi amaçlanmaktadır. En uygun fiyat politikası anlayışı ile hizmet veren Ayt Chiller servis ekibimiz tüm tecrübesi ve dinamizmi ile hizmetlerini ve müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için çalışmaktadır. Dört Borulu Chiller Servisi

    

Chiller Nedir?

    

Genellikle ingilizce karşılığı olan Chiller olarak adlandırılan soğutma cihazıdır. Kelime anlamı olarak Chiller su soğutucu demektir. Temel olarak kompresör, evaporatör, genleşme valfi ve kondanserden oluşur. Termodinamiksel çalışma prensibi olarak ters rankine çevriminden faydalanır.

    

Aynı anda ısıtma ve soğutma yapabilen, ısı geri kazanımı sistemine sahip 4 borulu chiller, özellikle mevsim geçişlerinde yüksek binalarda farklı alanların ısıtılması ya da soğutulmasını sağlamaktadır. Birbirinden bağımsız alanlar için konfor uygulaması gerçekleştiren 4 borulu chiller modelleri, endüstriyel tesislerde de kullanılmaktadır.

    

Akıllı sistemleri sayesinde avantajlı kullanım sağlayan 4 borulu chiller, sessiz çalışma özelliğiyle de varlıklarını unutturarak sizlere konforlu kullanım sunmaktadır.