Hava Sogutmali Chiller Servisi

Ayt-Teknik-Soğutma

Müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda Chiller Soğutma servisi hizmet lerimizi; periyodik bakım hizmetleri ve arıza talepleri olarak iki gruba ayırabiliriz .Periyodik bakım hizmetleri cihazlarda muhtemel meydana gelebilecek arızaların önceden tespit edilmesi, hiç beklenmedik zamanlarda oluşabilecek arıza ve hasarların önüne geçilerek doğabilecek masrafların minimuma indirilmesi amaçlanmaktadır. En uygun fiyat politikası anlayışı ile hizmet veren Ayt Chiller servis ekibimiz tüm tecrübesi ve dinamizmi ile hizmetlerini ve müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için çalışmaktadır. Hava Soğutmalı Chiller Servisi

    

Chiller Nedir?

    

Genellikle ingilizce karşılığı olan Chiller olarak adlandırılan soğutma cihazıdır. Kelime anlamı olarak Chiller su soğutucu demektir. Temel olarak kompresör, evaporatör, genleşme valfi ve kondanserden oluşur. Termodinamiksel çalışma prensibi olarak ters rankine çevriminden faydalanır.

    

Hava soğutmalı chiller, kondenseri hava ile soğuyan chillerler modelleridir. Üzerindeki fanlar yardımıyla kondanserden geçen gazı soğuturlar. Fanlar yardımı ile batarya yüzeyinde hava akışı sağlanarak ısı transferini gerçekleştirirler. Endüstriyel alanlarda istenen soğutmayı sağlayan hava soğutmalı chiller modelleri, güvenli kullanımı sayesinde avantajlı soğutma sunmaktadır.

    

Mükemmel enerji tasarrufuyla işletme maliyetlerini düşüren, hava soğutmalı chiller sistemleri, aynı zamanda kolay bakım imkanları ile kullanımda maksimum rahatlık sağlamaktadır.