Free Cooling Chiller Servisi

Ayt-Teknik-Soğutma

Müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda Chiller Soğutma servisi hizmet lerimizi; periyodik bakım hizmetleri ve arıza talepleri olarak iki gruba ayırabiliriz .Periyodik bakım hizmetleri cihazlarda muhtemel meydana gelebilecek arızaların önceden tespit edilmesi, hiç beklenmedik zamanlarda oluşabilecek arıza ve hasarların önüne geçilerek doğabilecek masrafların minimuma indirilmesi amaçlanmaktadır. En uygun fiyat politikası anlayışı ile hizmet veren Ayt Chiller servis ekibimiz tüm tecrübesi ve dinamizmi ile hizmetlerini ve müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için çalışmaktadır. Free Cooling Chiller Servisi

    

Chiller Nedir?

    

Genellikle ingilizce karşılığı olan Chiller olarak adlandırılan soğutma cihazıdır. Kelime anlamı olarak Chiller su soğutucu demektir. Temel olarak kompresör, evaporatör, genleşme valfi ve kondanserden oluşur. Termodinamiksel çalışma prensibi olarak ters rankine çevriminden faydalanır.

    

Kış aylarında soğuk olan iklim şartlarından yararlanarak doğal ve düşük maliyetli soğutma yapan free cooling chiller sistemleri, avantajlı soğutma sağlamaktadır. İhtiyaç duyulan soğutmanın büyük bir bölümünü doğal yollarla karşılamayı sağlayan free cooling chiller grubu teknolojiyi işletmenize getirmektedir.

    

Kolay bakım süreçleriyle de masraflarınızı azaltan free cooling chiller, ihtiyaca göre farklı bağlantı türleriyle de montaj yapmaya olanak sunmaktadır.